Zobacz również

SOFTFIL® PRECISION 23G/30/XL Kaniula do zabiegów estetycznych

SOFTFIL® PRECISION 23G/30/XL Kaniula do zabiegów estetycznych

Zestaw zawierający precyzyjną kaniulę i ostrą igłę Softfil Precision to produkty do zabiegów estetycznych. Kaniula jest narzędziem często zastępującym tradycyjną igłę, ponieważ jest miękko zakończona i nie uszkadza naczyń krwionośnych. Produkt jest przeznaczony do jednorazowego użytku.

Występuje w aż 14 różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać odpowiednie narzędzie do rodzaju wykonywanego zabiegu. Kaniule najczęściej są stosowane w zabiegach na zmniejszenie widoczności zmarszczek poprawę objętości i konturu ust, lifting skóry czy likwidację cieni po oczami.

 

Przy ich pomocy można podawać preparaty o działaniu modelującym i odmładzającym. Dużą zaletą oferowanej kaniuli jest podziałka, która pozwala kontrolować ilość wstrzykiwanego pod skórę preparatu. Dzięki temu zabiegi mogą być wykonywane w sposób bardzo precyzyjny. Można pracować z nią także przy stosowaniu twardych wypełniaczy 

 

 

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (5)
Malwina
5/5
Poręczne, dobrej jakości materiały pomocnicze, po które często sięgam przy wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów.
~Jerzy
5/5
Kaniula jest najczęściej wykorzystywanym narzędziem do przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej.
~Marek
5/5
Duży wybór rozmiarów kaniuli sprawia że możemy wykorzystać produkt w wielu zabiegach, co znacznie ułatwia pracę gdyż nie musimy używać wielu produktów do kilku różnych zabiegów.
~Magda
5/5
Produkt przeznaczony do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, dzięki 14 różnych rozmiarów możemy wybrać narzędzie które będzie najbardziej pasowało do wykonywanego zbiegu.
Kamil
5/5
Kaniule stosuje właśnie w takich zabiegach jak ww. w artykule. W parze z innymi produktami od Zimmer dystrybuowanymi przez Imeso. Polecam.

Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler to wyjątkowe urządz...
Żylaki miejsc intymnych wchodzą w zakres leczeni...
Bolące nogi dokuczają nawet co piątej kobiecie....
Terapia manualna to jedna z metod diagnozowania i ...
Ciąża jest przepięknym stanem, który jest wycz...
Nadmierne promieniowanie UV może negatywnie wpły...