Zobacz również

SOFTFIL® PRECISION 23G/30/XL Kaniula do zabiegów estetycznych

SOFTFIL® PRECISION 23G/30/XL Kaniula do zabiegów estetycznych

Zestaw zawierający precyzyjną kaniulę i ostrą igłę Softfil Precision to produkty do zabiegów estetycznych. Kaniula jest narzędziem często zastępującym tradycyjną igłę, ponieważ jest miękko zakończona i nie uszkadza naczyń krwionośnych. Produkt jest przeznaczony do jednorazowego użytku.

Występuje w aż 14 różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać odpowiednie narzędzie do rodzaju wykonywanego zabiegu. Kaniule najczęściej są stosowane w zabiegach na zmniejszenie widoczności zmarszczek poprawę objętości i konturu ust, lifting skóry czy likwidację cieni po oczami.

 

Przy ich pomocy można podawać preparaty o działaniu modelującym i odmładzającym. Dużą zaletą oferowanej kaniuli jest podziałka, która pozwala kontrolować ilość wstrzykiwanego pod skórę preparatu. Dzięki temu zabiegi mogą być wykonywane w sposób bardzo precyzyjny. Można pracować z nią także przy stosowaniu twardych wypełniaczy 

 

 

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (5)
Malwina
5/5
Poręczne, dobrej jakości materiały pomocnicze, po które często sięgam przy wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów.
~Jerzy
5/5
Kaniula jest najczęściej wykorzystywanym narzędziem do przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej.
~Marek
5/5
Duży wybór rozmiarów kaniuli sprawia że możemy wykorzystać produkt w wielu zabiegach, co znacznie ułatwia pracę gdyż nie musimy używać wielu produktów do kilku różnych zabiegów.
~Magda
5/5
Produkt przeznaczony do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, dzięki 14 różnych rozmiarów możemy wybrać narzędzie które będzie najbardziej pasowało do wykonywanego zbiegu.
Kamil
5/5
Kaniule stosuje właśnie w takich zabiegach jak ww. w artykule. W parze z innymi produktami od Zimmer dystrybuowanymi przez Imeso. Polecam.

Obrzęk tłuszczowy jest schorzeniem, które obejm...
Rzeczywistość wirtualna (RV) to technologia, kt...
Kaszel nie jest chorobą, ale jest objawem choroby...
Żylaki kończyn dolnych są potoczną nazwą chor...
Ciąża jest przepięknym stanem, który jest wycz...