Zobacz również

Szkolenia i konferencje online z nowoczesną platformą MEDVEO

Szkolenia i konferencje online z nowoczesną platformą MEDVEO

Konferencje, szkolenia oraz sympozja to najpopularniejsze wydarzenia o charakterze edukacyjnym, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. A właściwie mieliśmy, bo w wyniku obostrzeń wynikających z pandemii wszystkie zgromadzenia zostały surowo zakazane. W związku z tym cała edukacyjna działalność musiała przenieść się do Internetu. I zdaje się, że był to strzał w dziesiątkę, dzięki czemu znacznie więcej osób zaczęło korzystać z internetowych konferencji i szkoleń. Dlaczego konferencje medyczne online cieszą się tak dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników, jak i organizatorów?

Konferencja oczami organizatora
Planowanie oraz organizację konferencji o tematyce medycznej zawsze należy rozpocząć na wiele tygodni przed datą wydarzenia. Koniecznym jest wówczas znalezienie i zarezerwowanie odpowiedniej sali, rezerwacja parkingu, zamówienie cateringu oraz znalezienie sponsorów i partnerów. To dość dużo, zwłaszcza kiedy mówimy o małej konferencjo dla np. kilkunastu osób. Bardzo często też jest tak, że trudno dopasować terminy i jeśli już się okaże, że sala jest zarezerwowana, nie ma odpowiedniego parkingu lub catering nie dysponuje dogodnym terminem. Mimo iż konferencje funkcjonowały w ten sposób przez wiele lat, dziś ich miejsce powoli wypierają spotkania konferencyjne w przestrzeni internetowej. Tam kompletnie nikt nie potrzebuje miejsca siedzącego, cateringu ani miejsca na parkingu. Potrzeba jedynie odpowiedniej platformy, dzięki której możliwe będzie wymodelowanie przestrzeni 3D, w której zarówno organizatorzy, jak i prelegenci oraz uczestnicy będą czuć się swobodnie.

Konferencja online oczami uczestnika
Jedną z platform służących do organizacji konferencji online jest MEDVEO od NEO-VINCI. System umożliwia stworzenie miejsca, które zapewni angażującą i bezpośrednią interakcję między uczestnikami i wykładowcami. MEDVEO daje możliwość przybrania awataru, co dodatkowo eksponuje społeczny charakter wydarzenia. W ten sposób treści przekazywane podczas konferencji będą przyjemniejsze w odbiorze, a Twój produkt lub usługa staną się bardziej konkurencyjne. A wszystko to dostępne dla szerokiej grupy uczestników, dobranych pod kątem specjalizacji, odpowiednio wypromowane oraz zareklamowane.

NEO-VINCI stworzyli innowacyjną platformę, która zapewni Ci możliwość dotarcia ze swoimi produktami, usługami i badaniami do wyjątkowo szerokiego grona odbiorców. Jeżeli masz plan na nowoczesną, ciekawą i merytoryczną konferencję dla lekarzy i pracowników medycznych, MEDVEO od NEO-VINCI bez wątpienia spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (0)

Zobacz również

Żylaki kończyn dolnych są potoczną nazwą chor...
Żylaki kończyn dolnych są objawem rozwijające ...
Flebolog to lekarz, który zajmuje się profesjona...
Kaszel nie jest chorobą, ale jest objawem choroby...
Pacjenci wykazują coraz większe zainteresowanie ...
Dbanie o odpowiednią higienę jamy ustnej u dziec...