Zobacz również

Szkolenia i konferencje online z nowoczesną platformą MEDVEO

Szkolenia i konferencje online z nowoczesną platformą MEDVEO

Konferencje, szkolenia oraz sympozja to najpopularniejsze wydarzenia o charakterze edukacyjnym, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. A właściwie mieliśmy, bo w wyniku obostrzeń wynikających z pandemii wszystkie zgromadzenia zostały surowo zakazane. W związku z tym cała edukacyjna działalność musiała przenieść się do Internetu. I zdaje się, że był to strzał w dziesiątkę, dzięki czemu znacznie więcej osób zaczęło korzystać z internetowych konferencji i szkoleń. Dlaczego konferencje medyczne online cieszą się tak dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników, jak i organizatorów?

Konferencja oczami organizatora
Planowanie oraz organizację konferencji o tematyce medycznej zawsze należy rozpocząć na wiele tygodni przed datą wydarzenia. Koniecznym jest wówczas znalezienie i zarezerwowanie odpowiedniej sali, rezerwacja parkingu, zamówienie cateringu oraz znalezienie sponsorów i partnerów. To dość dużo, zwłaszcza kiedy mówimy o małej konferencjo dla np. kilkunastu osób. Bardzo często też jest tak, że trudno dopasować terminy i jeśli już się okaże, że sala jest zarezerwowana, nie ma odpowiedniego parkingu lub catering nie dysponuje dogodnym terminem. Mimo iż konferencje funkcjonowały w ten sposób przez wiele lat, dziś ich miejsce powoli wypierają spotkania konferencyjne w przestrzeni internetowej. Tam kompletnie nikt nie potrzebuje miejsca siedzącego, cateringu ani miejsca na parkingu. Potrzeba jedynie odpowiedniej platformy, dzięki której możliwe będzie wymodelowanie przestrzeni 3D, w której zarówno organizatorzy, jak i prelegenci oraz uczestnicy będą czuć się swobodnie.

Konferencja online oczami uczestnika
Jedną z platform służących do organizacji konferencji online jest MEDVEO od NEO-VINCI. System umożliwia stworzenie miejsca, które zapewni angażującą i bezpośrednią interakcję między uczestnikami i wykładowcami. MEDVEO daje możliwość przybrania awataru, co dodatkowo eksponuje społeczny charakter wydarzenia. W ten sposób treści przekazywane podczas konferencji będą przyjemniejsze w odbiorze, a Twój produkt lub usługa staną się bardziej konkurencyjne. A wszystko to dostępne dla szerokiej grupy uczestników, dobranych pod kątem specjalizacji, odpowiednio wypromowane oraz zareklamowane.

NEO-VINCI stworzyli innowacyjną platformę, która zapewni Ci możliwość dotarcia ze swoimi produktami, usługami i badaniami do wyjątkowo szerokiego grona odbiorców. Jeżeli masz plan na nowoczesną, ciekawą i merytoryczną konferencję dla lekarzy i pracowników medycznych, MEDVEO od NEO-VINCI bez wątpienia spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (0)

Leczenie żylaków http://www.flebolog.rzeszow.pl/...
Nieprawidłowa praca zastawek żylnych i cofanie s...
Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler to wyjątkowe urządz...
Ciąża jest przepięknym stanem, który jest wycz...
Żylaki odbytu, czyli hemoroidy to połączenia t...
Żylaki miejsc intymnych wchodzą w zakres leczeni...