Zobacz również
Centrum Medyczne MEDYK Rzeszów

Polecane

Centrum Medyczne MEDYK Rzeszów

Adres:

ul. Szopena 1
35-055 Rzeszów

Tel:

17 850 93 40
https://www.medyk.rzeszow.pl/
Średnia Ocena 3/5
ILOŚĆ OCEN: 1
Miejsce
w Rankingu:
23
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 12:00 -

Opis przychodni

Przez ponad 30 lat Centrum Medyczne MEDYK Rzeszów, zrzeszając doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, niezmiennie troszczy się o zdrowie mieszkańców całego Podkarpacia. Placówka oferuje szeroki zakres usług, działając zarówno na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i w prywatnych gabinetach w całym regionie. To miejsce, które zdobyło zaufanie tysięcy pacjentów, a obecnie opiekuje się ponad 55 tysiącami osób, stanowiąc największy ośrodek związany z miejscami pracy w Rzeszowie oraz okolicach.

Historia Centrum Medycznego Medyk sięga roku 1989, kiedy to lekarz Stanisław Mazur, specjalizujący się w chorobach wewnętrznych i kardiologii, założył tę placówkę. Z biegiem czasu otwierał kolejne filie w różnych rejonach Podkarpacia, a obecnie funkcjonuje ich już 30. Dynamiczny rozwój i wzrost liczby pacjentów sprawiają, że Centrum stale zwiększa swoją załogę. Obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników, w tym ponad 200 lekarzy różnych specjalności.

Oferta CM Medyk obejmuje nowoczesny sprzęt medyczny, tak jak tomograf komputerowy, aparaty ultrasonograficzne i rentgenowskie, echokardiografy, endoskopy, mammografy, sprzęt laboratoryjny, okulistyczny, stomatologiczny, chirurgiczny, kardiologiczny i rehabilitacyjny. Placówkę cechuje wszechstronność badań oraz krótkie terminy ich realizacji.

Poprzez stałe doskonalenie jakości świadczonych usług we wszystkich obszarach działalności, Centrum Medyczne Medyk dąży do utrzymania pozycji lidera w opiece medycznej na terenie kraju. Chce, aby praca i wysiłki personelu Centrum Medycznego Medyk spotykały się z uznaniem Pacjentów. Oprócz profesjonalnej opieki, na co dzień prowadzone są także bezpłatne badania profilaktyczne z zakresu wczesnego wykrywania chorób układu krążenia, raka szyjki macicy, raka piersi oraz raka jelita grubego.

Jednym z najmocniejszych filarów Centrum Medycznego Medyk jest profesjonalny transport medyczny, także na obszarze międzynarodowym. Dysponuje nowoczesnymi karetkami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt medyczny. Świadczy usługi transportowe na podstawie umowy z NFZ oraz prywatnie. Ponadto, placówka specjalizuje się w profesjonalnym zabezpieczeniu medycznym imprez masowych, także o randze światowej, takich jak Światowy Festiwal Zespołów Polonijnych. Prowadzi również Ośrodek Edukacji Zdrowotnej.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (1)
~lena
3/5
Fantastyczna placówka miła Pani w restracji tylko bardzo nieudolne młode pielęgniarki umalowane dbają tylko o siebie.Moge pochwalić pielęgniarke Anioła już nie pracuje Zofie Mac Pani Zosia Kusz fajna ludzka Pani Danuta kobieta niesamowita dbająca o każdy szczegół.Natomiast te młode Panie żle pobierają krew panuje duży chaos nie obierają telefonu szybko rozłanczają rozmowe.Mam nadzieje że się wyrobią

Opinie

Fantastyczna placówka miła Pani w restracji tylko bardzo ...
~lena
Numer jeden w walce z aftami! Działa szybko i skutecznie,...
Iza Schufler
Łatwy w aplikacji, skutecznie usuwa resztki miazgi i spra...
Natalia Iwuc
Polecam. Produkt jest łatwy w użyciu i daje dobre rezultaty.
J. Krawczyk
Płyn Gluxodent to produkt, który integrowałem w mojej pra...
Abramowski
W końcu gabinet, w którym wizyty z dzieckiem nie są dla n...
Katarzyna Micał
Polecam. Gabinet Kołodziejczykowie to dla mnie najlepsza ...
Julka

Zobacz również

Rejestracja pacjentów ma miejsce zarówno poprzez...
Centrum Terapii Nowotworów to klinika, która pow...
Rzeszowskie Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowa...
MEDICARPATHIA to placówka w Rzeszowie, która umi...
Podkarpackie Centrum Leczenia Chorób Naczyń to p...
Gabinet Chirurgii Kosmetycznej MAX-MED swoją dzia...