Zobacz również

Medyczne urządzenie chłodzące

Medyczne urządzenie chłodzące

Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler to wyjątkowe urządzenie, które sprawdza się w wielu sytuacjach. Rekomendowane jest do stosowania wraz z urządzeniami laserowymi do depilacji, zamykania naczynek, likwidacji tatuaży, a także typu frakcyjnego. Może być stosowane również z urządzeniami IPL, przy zabiegach iniekcyjnych, a także agresywnych peelingach.

Głównym zadaniem urządzenia jest chłodzenie skóry pacjenta, działając znieczulająco i niwelując dolegliwości bólowe. Działanie aparatury jest natychmiastowe, dlatego można w znaczny sposób oszczędzić czas przeznaczony na zabieg.
Pacjent nie musi czekać aż znieczulenie zacznie działać, tak jak w przypadku kremów i maści. Atutami tego urządzenia jest także wydajność, ponieważ może działać ono cały dzień bez robienia przerw. Dodatkowo jest bardzo ekonomiczne, ponieważ w przeciwieństwie do innych urządzeń chłodzących, Z Cryo 6 nie wymaga dokupowania zużywalnych materiałów jak dwutlenek węgla czy ciekły azot.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (5)
Beata
5/5
Największa zaleta moim zdaniem to bardzo niska awaryjność oraz przystosowanie urządzenia do długotrwałej pracy pod stałym obciążeniem.
~Aga S.
5/5
Używanie tego urządzenia znacząco poprawia komfort pacjentów w czasie zabiegów z wykorzystaniem lasera. Efekt chłodzenia zmniejsza możliwy dyskomfort.
MArek
5/5
Najlepsze urządzenie do zniwelowania bólu u pacjentów.
~
5/5
Urządzenie Zimmer Z Cryo 6 Derma Coole jest doskonałym urządzeniem, bardzo profesjonalnym, mimo parogodzinnego działania spawuje się dobrze.
Iga
5/5
Moja opinia na ten temat jest jasna i prosta. Najbardziej profesjonalny sprzęt z jakim miałam do tej pory do czynienia, polecony przez znajomą po fachu ale jak widzę cieszy się bardzo dużym powodzeniem w środowisku.

Fluor jest jednym z najważniejszych składników ...
Szczoteczka do zębów to niezwykle ważny p...
Żylaki odbytu, czyli hemoroidy to połączenia t...
Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler to wyjątkowe urządz...
Obrzęk żylny to objaw towarzyszący w stadiach z...