Zobacz również

Medyczne urządzenie chłodzące

Medyczne urządzenie chłodzące

Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler to wyjątkowe urządzenie, które sprawdza się w wielu sytuacjach. Rekomendowane jest do stosowania wraz z urządzeniami laserowymi do depilacji, zamykania naczynek, likwidacji tatuaży, a także typu frakcyjnego. Może być stosowane również z urządzeniami IPL, przy zabiegach iniekcyjnych, a także agresywnych peelingach.

Głównym zadaniem urządzenia jest chłodzenie skóry pacjenta, działając znieczulająco i niwelując dolegliwości bólowe. Działanie aparatury jest natychmiastowe, dlatego można w znaczny sposób oszczędzić czas przeznaczony na zabieg.
Pacjent nie musi czekać aż znieczulenie zacznie działać, tak jak w przypadku kremów i maści. Atutami tego urządzenia jest także wydajność, ponieważ może działać ono cały dzień bez robienia przerw. Dodatkowo jest bardzo ekonomiczne, ponieważ w przeciwieństwie do innych urządzeń chłodzących, Z Cryo 6 nie wymaga dokupowania zużywalnych materiałów jak dwutlenek węgla czy ciekły azot.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (5)
Beata
5/5
Największa zaleta moim zdaniem to bardzo niska awaryjność oraz przystosowanie urządzenia do długotrwałej pracy pod stałym obciążeniem.
~Aga S.
5/5
Używanie tego urządzenia znacząco poprawia komfort pacjentów w czasie zabiegów z wykorzystaniem lasera. Efekt chłodzenia zmniejsza możliwy dyskomfort.
MArek
5/5
Najlepsze urządzenie do zniwelowania bólu u pacjentów.
~
5/5
Urządzenie Zimmer Z Cryo 6 Derma Coole jest doskonałym urządzeniem, bardzo profesjonalnym, mimo parogodzinnego działania spawuje się dobrze.
Iga
5/5
Moja opinia na ten temat jest jasna i prosta. Najbardziej profesjonalny sprzęt z jakim miałam do tej pory do czynienia, polecony przez znajomą po fachu ale jak widzę cieszy się bardzo dużym powodzeniem w środowisku.

Owrzodzenia żylne są objawem przewlekłej chorob...
Skurcze nóg często mogą wydawać się błahostk...
USG, czyli ultrasonografia, jest obrazową metodą...
Żylaki oraz tzw. pajączki występujące na nogac...
Żylaki kończyn dolnych są objawem rozwijające ...
Kaszel nie jest chorobą, ale jest objawem choroby...