Zobacz również
Szpital Rzeszów - PRO-FAMILIA

Polecane

Szpital Rzeszów - PRO-FAMILIA

Adres:

Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Tel:

17 773 57 00
Średnia Ocena 4.56/5
ILOŚĆ OCEN: 9
Miejsce
w Rankingu:
22
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
całodobowo całodobowo całodobowo całodobowo całodobowo całodobowo całodobowo

Opis przychodni

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie to miejsce, w którym każdy pacjent spotka się w nadzwyczajną opieką ze strony personelu medycznego, a także lekarzy specjalistów. Dla szpitala najważniejsze jest zdrowie, a także samopoczucie pacjentów, dlatego wszystko funkcjonuje na podstawie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. PRO-FAMILIA to wykwalifikowany i doświadczony zespół medyczny, które korzysta z innowacyjnych sprzętów najwyższej klasy, a to wszystko w komfortowych warunkach pobytu.

W szpitalu pracują specjaliści — lekarze, położne, pielęgniarki, a także pracownicy medyczni. Zgrany zespół osób każdego dnia troszczy się o zdrowie, a także samopoczucie każdego pacjenta. Lekarze do pacjenta podchodzą w sposób indywidualny — na pierwsze wizycie przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, dzięki któremu lekarz będzie w stanie rozeznać się w historii chorób pacjenta, a także ustalić kierunek, w którym będą podążały dalsze konsultacje. Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA znajduje się w Rzeszowie na ul. Witolda 6B — izba przyjęć dostępna jest dla pacjentów całą dobę, a szczegółową rozpiskę godzin pracy poszczególnych oddziałów można przeanalizować na stronie internetowej placówki.

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA to przede wszystkim kompleksowa oferta usług, w której skład wchodzą następujące oddziały: oddział położniczy, oddział ginekologiczny, oddział pediatryczny, oddział chirurgiczny, chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna, gabinety medycyny estetycznej, oddział urologiczny, odział okulistyczny, gabinet rehabilitacji, odział ortopedyczny, pracownia endoskopii, bank mleka kobiecego, chirurgiczne leczenie otyłości, a także pracownia USG wraz z rezonansem magnetycznym. Poradnia specjalistyczna PRO-FAMILIA zlokalizowana jest również na ul. Podpromie 8/1A, w której pacjentowi zapewniane są kompleksowe porady, diagnostyka wraz z wyborem odpowiedniej metody leczenia.

W Pracowni Specjalistycznej na ul. Witolda 6B można skorzystać z usług pracowni USG, która wyposażona jest w innowacyjny sprzęt diagnostyczny, który gwarantuje czysty obraz pozwalający na wnikliwą analizę. We wspomnianej placówce wykonywane jest badanie ultrasonograficzne naczyń krwionośny z wykorzystaniem metody Doppler Duplex, czyli USG Dopplera tętnic szyjnych, USG Dopplera tętnic kończyn dolnych i górnych, USG Dopplera tętnic oraz naczyń jamy brzusznej, USG Dopplera żył kończyn dolnych. Wymienione badania, które można wykonać w szpitalu PRO-FAMILIA, są niezwykle pomocne w diagnostyce żylaków, ponieważ możliwe jest zaobserwowanie stanu naczyń układu krwionośnego, a także zastawek, które są odpowiedzialne za prawidłowy przepływ krwi. Szczegółowe badanie żył i tętnic pozwoli lekarzowi specjaliście w czasie teraźniejszym na wybranie odpowiedniej metody leczenia — zachowawczej, farmakologicznej lub operacyjnej.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (9)
~Pacjent
1/5
Aktualnie zatrudniają już byle kogo, minęły czasy dbania o jakość personelu i opieki pacjenta. Kontakt z kimś takim jak rzecznik spraw pacjentów jest praktycznie nie możliwy. Nie liczą się z człowiekiem. Spotkanie z właścicielem Łozińskim to rzecz nie możliwa. Po co. Byle kasa się zgadzała.
Klaudia
5/5
Komfortowe warunki rekonwalescencji po operacji, smaczne jedzenie.
Witold
5/5
Sprawna, całodobowa izba przyjęć. Polecam.
Aldona
5/5
Na miejscu dostępni lekarze z większości specjalizacji. Dobra obsługa pacjenta.
Staszek
5/5
Szpital godny polecenia
Grzegorz
5/5
W szpitalu korzystamy z gabinetu pediatry jak również internisty. Świetna placówka.
Kasia
5/5
Najlepszy szpital
Jadwiga
5/5
Bardzo dobry szpital, na miejscu świetni lekarze a personel oraz pracownicy recepcji zawsze uśmiechnięci.
Ulana
5/5
Urodziłam tu dwójkę dzieci i nigdzie indziej bym tego nie zrobiła.

Opinie

Fantastyczna placówka miła Pani w restracji tylko bardzo ...
~lena
Numer jeden w walce z aftami! Działa szybko i skutecznie,...
Iza Schufler
Łatwy w aplikacji, skutecznie usuwa resztki miazgi i spra...
Natalia Iwuc
Polecam. Produkt jest łatwy w użyciu i daje dobre rezultaty.
J. Krawczyk
Płyn Gluxodent to produkt, który integrowałem w mojej pra...
Abramowski
W końcu gabinet, w którym wizyty z dzieckiem nie są dla n...
Katarzyna Micał
Polecam. Gabinet Kołodziejczykowie to dla mnie najlepsza ...
Julka

Zobacz również

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie ma ju...
Szpital ORTOVITA to inicjatywa grupy lekarzy, któ...
Rzeszowskie Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowa...
Poradnia Flebologiczna oraz klinika naczyniowa dop...
Rejestracja pacjentów ma miejsce zarówno poprzez...
Centrum Medyczne PROMEDICA, założone w 2001 roku...