Zobacz również
Pharmamarketing Argonium Rzeszów

Polecane

Pharmamarketing Argonium Rzeszów

Adres:

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Tel:

660722441

Adres strony:

https://www.argonium.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 2
Miejsce
w Rankingu:
18
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 Zamknięte Zamknięte

Opis przychodni

Agencja interaktywna specjalizująca się w pharmamerketingu zajmuje się profesjonalnym marketingiem medycznym. Od ponad 16 lat świadczy profesjonalne usługi dla aptek.  Stała oraz kompleksowa obsługa sprawia, że współpraca z klientami jest wieloletnia. Jeżeli  prowadzisz klinikę stomatologii lub inną placówkę medyczną to  Pharmamarketing Argonium.pl jest firmą jaką potrzebujesz aby skutecznie reklamować Twoją działalność. Specjalizacja w marketingu medycznym jest ogromnym atutem. Argonium zajmuje się również tworzeniem profesjonalnych stron internetowych dla klinik szczególną specjalizacją są placówki medycyny estetycznej oraz gabinetów stomatologicznych, skutecznym pozycjonowaniem klinik medycyny estetycznej w wyszukiwarce google, a szczególnie pharmamerketingiem. Główną cechą oferowanych usług jest terminowość, zaangażowanie oraz kompleksowość.

Z jakiego powodu medyczny marketing jest ważny? Odpowiedz jest banalna - zadowoleni pacjenci generalnie nie umieszczają w internecie dobrych opinii ponieważ są zadowoleni z usługi/zabiegu jeżeli jest on zgodny z ich oczekiwaniami, a często na końcowy efekt zabiegu trzeba czekać kilka dni lub tygodni. Działania marketingowe to nie dodawanie linków w katalogach, ale również ulepszanie strony www, działań w socialmedia oraz opracowywanie polityki zachęcająca pacjentów do dodawania się pozytywnymi wypowiedzi które są prawdziwe.

Sprawdź inne katalogi Argonium :

  

Współpracując z Agencja marketingowa pharmamarketing Argonium zyskujesz ogromne doświadczenie pracowników w branży medycznej oraz marketingu w internecie.

Agencja interaktywna Argonium oferuje kompleksowe usługi w zakresie SEO oraz content marketingu Agencja funkcjonuje w branży od ponad 14 lat i w tym okresie czasu wypromowała dziesiątki firm Idee realizuje w pełni profesjonalnie i bezpiecznie, stosując najskuteczniejsze metody. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na wymagania Klientów, firma do wszystkich koncepcji podchodzi w sposób indywidualny. Zespół tworzy grono ekspertów z odrębnych dziedzin, dzięki czemu każdy decydujący się na usługi agencji zyskuje pewność, że oddaje swój interes w stosowne ręce. 

umowa SLA - czy warto mieć  umowę SLA na serwis online 

Siedziba Firmy znajduje się Na podkarpaciu - w Rzeszowie przy ulicy Goździkowej 14A gdzie znajduje sie parking dla klientów, jednakże oferta celuje do do usługobiorców z całej Polski. Działania Agencji Argonium są niebywale skuteczne nie tylko ze względu na wszechstronną kwalifikacje oraz zasobne , zdobywane przez lata działań praktykę, lecz także dzięki działalności stosownie do dyrektyw Google. Argonium Rzeszów kieruje swoje usługi zarówno dla małych, dużych, jak i średnich przedsiębiorstw.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (2)
Karolina
5/5
Argonium nie tylko dostarczyło nam efektywne kampanie reklamowe, ale także było naszym cennym doradcą w strategii marketingowej. Współpraca z nimi była bezproblemowa, a efekty ich działań przekonały nas, że trafiliśmy na profesjonalistów.
Witold
5/5
Argonium pomogło mi w pozycjonowaniu mojej strony. Efektem naszej współpracy jest zwiększona ilość klientów. Jestem zadowolony ze współpracy.

Opinie

Łatwy w aplikacji, skutecznie usuwa resztki miazgi i spra...
Natalia Iwuc
Polecam. Produkt jest łatwy w użyciu i daje dobre rezultaty.
J. Krawczyk
Płyn Gluxodent to produkt, który integrowałem w mojej pra...
Abramowski
W końcu gabinet, w którym wizyty z dzieckiem nie są dla n...
Katarzyna Micał
Polecam. Gabinet Kołodziejczykowie to dla mnie najlepsza ...
Julka
Szybka ulga dzięki Aftident.
Kasia Sabiło
Wspaniała pomoc dla osób z problemami podrażnień spowodow...
Krystyna

Zobacz również

Seonetium to Agencja SEO z Rzeszowa, która ...
Zakład Reklamowy to nowoczesna agencja wykonując...
Podkarpackie Centrum Leczenia Chorób Naczyń to p...
Szpital ORTOVITA to inicjatywa grupy lekarzy, któ...
IMESO AESTHETIC GROUP to producent sprzętów prze...
Centrum Terapii Nowotworów to klinika, która pow...