Zobacz również
Pharmamarketing Argonium Rzeszów

Polecane

Pharmamarketing Argonium Rzeszów

Adres:

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Tel:

660722441

Adres strony:

https://www.argonium.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 1
Miejsce
w Rankingu:
15
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 Zamknięte Zamknięte

Opis przychodni

Agencja interaktywna specjalizująca się w pharmamerketingu zajmuje się profesjonalnym marketingiem medycznym. Od ponad 16 lat świadczy profesjonalne usługi dla aptek.  Stała oraz kompleksowa obsługa sprawia, że współpraca z klientami jest wieloletnia. Jeżeli  prowadzisz klinikę stomatologii lub inną placówkę medyczną to  Pharmamarketing Argonium.pl jest firmą jaką potrzebujesz aby skutecznie reklamować Twoją działalność. Specjalizacja w marketingu medycznym jest ogromnym atutem. Argonium zajmuje się również tworzeniem profesjonalnych stron internetowych dla klinik szczególną specjalizacją są placówki medycyny estetycznej oraz gabinetów stomatologicznych, skutecznym pozycjonowaniem stron www w wyszukiwarce google, a szczególnie pharmamerketingiem. Główną cechą oferowanych usług jest terminowość, zaangażowanie oraz kompleksowość.

Z jakiego powodu medyczny marketing jest ważny? Odpowiedz jest banalna - zadowoleni pacjenci generalnie nie umieszczają w internecie dobrych opinii ponieważ są zadowoleni z usługi/zabiegu jeżeli jest on zgodny z ich oczekiwaniami, a często na końcowy efekt zabiegu trzeba czekać kilka dni lub tygodni. Działania marketingowe to nie dodawanie linków w katalogach, ale również ulepszanie strony www, działań w socialmedia oraz opracowywanie polityki zachęcająca pacjentów do dodawania się pozytywnymi wypowiedzi które są prawdziwe. 

 

Sprawdź inne katalogi Argonium :

  

Współpracując z Agencja marketingowa pharmamarketing Argonium zyskujesz ogromne doświadczenie pracowników w branży medycznej oraz marketingu w internecie.

Agencja interaktywna Argonium oferuje kompleksowe usługi w zakresie SEO oraz content marketingu Agencja funkcjonuje w branży od ponad 14 lat i w tym okresie czasu wypromowała dziesiątki firm Idee realizuje w pełni profesjonalnie i bezpiecznie, stosując najskuteczniejsze metody. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na wymagania Klientów, firma do wszystkich koncepcji podchodzi w sposób indywidualny. Zespół tworzy grono ekspertów z odrębnych dziedzin, dzięki czemu każdy decydujący się na usługi agencji zyskuje pewność, że oddaje swój interes w stosowne ręce. 

umowa SLA - czy warto mieć  umowę SLA na serwis online 

Siedziba Firmy znajduje się Na podkarpaciu - w Rzeszowie przy ulicy Goździkowej 14A gdzie znajduje sie parking dla klientów, jednakże oferta celuje do do usługobiorców z całej Polski. Działania Agencji Argonium są niebywale skuteczne nie tylko ze względu na wszechstronną kwalifikacje oraz zasobne , zdobywane przez lata działań praktykę, lecz także dzięki działalności stosownie do dyrektyw Google. Argonium Rzeszów kieruje swoje usługi zarówno dla małych, dużych, jak i średnich przedsiębiorstw.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (1)
Witold
5/5
Argonium pomogło mi w pozycjonowaniu mojej strony. Efektem naszej współpracy jest zwiększona ilość klientów. Jestem zadowolony ze współpracy.

Opinie

Polecam mgr Agnieszka Roszczypała z Doppler Instytut Wars...
Tomasz Mikulski
Jestem zachwycona ze współpracy, bardzo dobry kontakt i s...
Renata
Argonium pomogło mi w pozycjonowaniu mojej strony. Efekte...
Witold
najlepsi specjaliści, polecam.
Michał
Profesjonalna klinika, opieka na wysokim poziomie, poleca...
Alan
Super artykuł, nie miałam pojęcia o tym rozwiązniu.
Aleksandra
Kiedy polecono mi botoks jako rozwiązanie na nadpotliwość...
Monika
Ciekawy i edukujący artykuł.
Teresa
Super że w medycynie estetycznej znalazło się rozwiązanie...
Hanna
W końcu skuteczny sposób na naczynka!
~Lucyna

Zobacz również

Zakład Reklamowy to nowoczesna agencja wykonując...
Lekarz Wojciech Kozłowski to specjalista chirurgi...
Doktor n. med. Janusz Zdziebło to specjalista chi...
Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie to...
Centrum Terapii Nowotworów to klinika, która pow...
Lekarz med. chirurg naczyniowy Irena Orlikiewicz-K...