Imeso Aesthetic Group

Miasto

Polecane

Imeso Aesthetic Group

Adres:

Borowa 22
05-520

Tel:

730896990
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 8
Miejsce
w Rankingu:
3
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 Zamknięte Zamknięte

Opis przychodni

IMESO AESTHETIC GROUP to producent sprzętów przeznaczonych do wykorzystania w dziedzinie medycyny estetycznej, który prowadzi działalność gospodarczą na terenie Konstancin-Jeziorna na ul. Borowej 22. Grupa IMESO znana jest zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym z dystrybuowania innowacyjnych urządzeń, a także wysokiej jakości produktów, które są wykorzystywane podczas przeprowadzania różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a także dermatologii estetycznej.

Wspomniane urządzenia oraz sprzęty IMESO w procesie produkcji zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów, które zestawiono z wysoką estetyką wykończenia produktów, a także z zaawansowaniem innowacyjnym pod względem użyteczności — wszystkie te cechy przekładają się na efekty otrzymane przez pacjenta po ukończonym zabiegu, a także na ich trwałość. Wszystkie widoczne na stronie internetowej sprzęty spełniają światowe standardy, ponieważ posiadają certyfikaty FDA, GMP, a także CE. Kompleksowa oferta firmy IMESO przeznaczona jest przede wszystkim dla specjalistów, którzy pragną wyposażyć kliniki estetyczne, prywatne gabinety dermatologiczne oraz inne placówki zajmujące się medycyną estetyczną w profesjonalny sprzęt, który zostanie dostarczony bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Osoby, która mają obsługiwać sprzęt, zostaną szczegółowo przeszkolone, a także zostanie wystawiona gwarancja na sprzęt, z której można skorzystać w przypadku wystąpienia awarii lub problemów z użytkowaniem.


Portal IMESO AESTHETIC GROUP to platforma ekspercka, na której dostępne są wszelkie informacje o standardach poszczególnych sprzętów, innowacyjnych urządzeniach, które są szczególnie popularne podczas wykonywania zabiegów dermatologicznych oraz estetycznych, a także jakościach usług, które otrzyma pacjent, dzięki zainwestowaniu w produkty marki IMESO. Co więcej, na witrynie internetowej można śledzić najnowsze trendy związane z branżą medycyny estetycznej, a także najpopularniejsze zabiegi, które są wykonywane za pomocą sprzętów dystrybuowanych przez IMESO. Przejrzysty moduł sklepu internetowego imeso.pl oferuje najwyższej jakości produkty, które mogą być stosowane w zabiegach estetycznych, a także innowacyjne urządzenia klasy high-tech.

IMESO łączy w sobie innowacyjne rozwiązania pod względem tworzenia urządzeń do medycyny estetycznej, których głównym zadaniem jest modelowanie ciała według życzenia pacjenta w bezpieczny, a zarazem jak najbardziej efektywny sposób. Sporą popularnością cieszą się urządzenia przeznaczone do wykonywania kriolipolizy — specjaliści wybierają dwa sprzęty, tj. urządzenie Z LIPO z falą uderzeniową Z Wave PRO, które zestawione ze sobą mogą znacznie zredukować tkankę tłuszczową. Wyprodukowane przez IMESO sprzęty, a także wypełniacze są bezpieczne, a także gwarantują doskonałe efekty. Produkty IMESO cieszą się ogromną popularnością zarówno na rynku polskim, jak i na rynku zagranicznym. Profesjonalne materiały wzbudzają zaufanie nawet w najbardziej wymagających klientach od ponad 11 lat działalności marki IMESO AESTHETIC GROUP.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (8)
Katarzyna
5/5
Używanie profesjonalnych urządzeń znacznie zwiększa jakość oferowanych pacjentom usług, świetna inwestycja.
Janusz
5/5
Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, dynamicznie działający serwis.
Martyna_Z
5/5
Atrakcyjna i świetnie dobrana indywidualnie do potrzeb klienta oferta. Polecam.
Renea
5/5
Wątpię szczerze by ktokolwiek mógł narzekać na współpracę z IMESO. Wysoka kultura sprzedaży i obsługi klienta. Ja polecam każdemu po fachu.
dr Anna
5/5
Dodatkowa gwarancja to fajna sprawa tak jak sprawny serwis, zdarzyło mi się skorzystać i narzekać nie mogę. Profesjonalnie.
Robert
5/5
Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na serwis i 4 letnią gwarancję na Cryo6. W temacie usterek sprzętowych działają szybko i dynamicznie co nie wszystkim się zdarza.
Denis
5/5
Niesamowitą zaletą tych urządzeń jest przystosowanie do pracy w trybie ciągłym. Mi osobiście bardzo odpowiadają zaprogramowane ustawienia fabryczne.
Paweł
5/5
Niezastąpione dla mnie urządzenia wspomagające pracę w zabiegach medycyny estetycznej.

Opinie

W klinice do której uczęszczam, zaproponowano mi ten zabi...
Wiola
Świetni lekarze ,miły personel.pelny profesjonalizm.dziek...
~Waldemar
Lekarz zachował sie gruboskórnie, nie przeprowadził bada...
~Lucia
To bardzo trudna dla pacjenta do przebycia choroba, tylko...
Marysia
To bardzo ważne co tutaj napisano, aby stosować się do za...
Dawid
Doskonała metoda! Pajączki to była moja zmora, a teraz mo...
Jolanta
Rzeczowy artykuł, poruszający ważny problem. To niesamowi...
Kamila
Lubię czytać wartościowe artykuły na temat schorzeń dotyc...
Patrycja
Terapia manualna vs migrenowe bóle głowy, polecam szczerz...
Andżelika

Zobacz również

ZFill deep ² jest jednym z najbardziej cenionych ...
ZFill contour ² to usieciowany kwas hialuronowy p...
Lekarz Wojciech Kozłowski to specjalista chirurgi...
Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie to...
Rzeszowskie Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowa...
MEDICARPATHIA to placówka w Rzeszowie, która zlo...