Zobacz również
Imeso Aesthetic Group

Polecane

Imeso Aesthetic Group

Adres:

Borowa 22
05-520

Tel:

730896990
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 8
Miejsce
w Rankingu:
3
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 Zamknięte Zamknięte

Opis przychodni

IMESO AESTHETIC GROUP to producent sprzętów przeznaczonych do wykorzystania w dziedzinie medycyny estetycznej, który prowadzi działalność gospodarczą na terenie Konstancin-Jeziorna na ul. Borowej 22. Grupa IMESO znana jest zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym z dystrybuowania innowacyjnych urządzeń, a także wysokiej jakości produktów, które są wykorzystywane podczas przeprowadzania różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a także dermatologii estetycznej.

Wspomniane urządzenia oraz sprzęty IMESO w procesie produkcji zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów, które zestawiono z wysoką estetyką wykończenia produktów, a także z zaawansowaniem innowacyjnym pod względem użyteczności — wszystkie te cechy przekładają się na efekty otrzymane przez pacjenta po ukończonym zabiegu, a także na ich trwałość. Wszystkie widoczne na stronie internetowej sprzęty spełniają światowe standardy, ponieważ posiadają certyfikaty FDA, GMP, a także CE. Kompleksowa oferta firmy IMESO przeznaczona jest przede wszystkim dla specjalistów, którzy pragną wyposażyć kliniki estetyczne, prywatne gabinety dermatologiczne oraz inne placówki zajmujące się medycyną estetyczną w profesjonalny sprzęt, który zostanie dostarczony bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Osoby, która mają obsługiwać sprzęt, zostaną szczegółowo przeszkolone, a także zostanie wystawiona gwarancja na sprzęt, z której można skorzystać w przypadku wystąpienia awarii lub problemów z użytkowaniem.


Portal IMESO AESTHETIC GROUP to platforma ekspercka, na której dostępne są wszelkie informacje o standardach poszczególnych sprzętów, innowacyjnych urządzeniach, które są szczególnie popularne podczas wykonywania zabiegów dermatologicznych oraz estetycznych, a także jakościach usług, które otrzyma pacjent, dzięki zainwestowaniu w produkty marki IMESO. Co więcej, na witrynie internetowej można śledzić najnowsze trendy związane z branżą medycyny estetycznej, a także najpopularniejsze zabiegi, które są wykonywane za pomocą sprzętów dystrybuowanych przez IMESO. Przejrzysty moduł sklepu internetowego imeso.pl oferuje najwyższej jakości produkty, które mogą być stosowane w zabiegach estetycznych, a także innowacyjne urządzenia klasy high-tech.

IMESO łączy w sobie innowacyjne rozwiązania pod względem tworzenia urządzeń do medycyny estetycznej, których głównym zadaniem jest modelowanie ciała według życzenia pacjenta w bezpieczny, a zarazem jak najbardziej efektywny sposób. Sporą popularnością cieszą się urządzenia przeznaczone do wykonywania kriolipolizy — specjaliści wybierają dwa sprzęty, tj. urządzenie Z LIPO z falą uderzeniową Z Wave PRO, które zestawione ze sobą mogą znacznie zredukować tkankę tłuszczową. Wyprodukowane przez IMESO sprzęty, a także wypełniacze są bezpieczne, a także gwarantują doskonałe efekty. Produkty IMESO cieszą się ogromną popularnością zarówno na rynku polskim, jak i na rynku zagranicznym. Profesjonalne materiały wzbudzają zaufanie nawet w najbardziej wymagających klientach od ponad 11 lat działalności marki IMESO AESTHETIC GROUP.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (8)
Katarzyna
5/5
Używanie profesjonalnych urządzeń znacznie zwiększa jakość oferowanych pacjentom usług, świetna inwestycja.
Janusz
5/5
Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, dynamicznie działający serwis.
Martyna_Z
5/5
Atrakcyjna i świetnie dobrana indywidualnie do potrzeb klienta oferta. Polecam.
Renea
5/5
Wątpię szczerze by ktokolwiek mógł narzekać na współpracę z IMESO. Wysoka kultura sprzedaży i obsługi klienta. Ja polecam każdemu po fachu.
dr Anna
5/5
Dodatkowa gwarancja to fajna sprawa tak jak sprawny serwis, zdarzyło mi się skorzystać i narzekać nie mogę. Profesjonalnie.
Robert
5/5
Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na serwis i 4 letnią gwarancję na Cryo6. W temacie usterek sprzętowych działają szybko i dynamicznie co nie wszystkim się zdarza.
Denis
5/5
Niesamowitą zaletą tych urządzeń jest przystosowanie do pracy w trybie ciągłym. Mi osobiście bardzo odpowiadają zaprogramowane ustawienia fabryczne.
Paweł
5/5
Niezastąpione dla mnie urządzenia wspomagające pracę w zabiegach medycyny estetycznej.

Opinie

Fantastyczna placówka miła Pani w restracji tylko bardzo ...
~lena
Numer jeden w walce z aftami! Działa szybko i skutecznie,...
Iza Schufler
Łatwy w aplikacji, skutecznie usuwa resztki miazgi i spra...
Natalia Iwuc
Polecam. Produkt jest łatwy w użyciu i daje dobre rezultaty.
J. Krawczyk
Płyn Gluxodent to produkt, który integrowałem w mojej pra...
Abramowski
W końcu gabinet, w którym wizyty z dzieckiem nie są dla n...
Katarzyna Micał
Polecam. Gabinet Kołodziejczykowie to dla mnie najlepsza ...
Julka

Zobacz również

ZFill contour ² to usieciowany kwas hialuronowy p...
AFTIDENT® to żel do pielęgnacji błon śluzowyc...
ZFill deep ² jest jednym z najbardziej cenionych ...
GLUXODENT® to rewolucyjny płyn do płukania kana...
Lekarz Wojciech Kozłowski to specjalista chirurgi...
Poradnia Flebologiczna oraz klinika naczyniowa dop...